Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Neple - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Dąbrowica Duża

Dąbrowica Duża(Neple + 25 km)

130 000 zł140,22 m² 927,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:847 m²

Dom z częścią usługową i możliwością adaptacji piętra idealny pod działalność lub zamieszkanie. Na sprzedaż budynek o powierzchni 140,22 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kolembrody

Kolembrody(Neple + 45 km)

220 000 zł49 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Kolembrody, w pobliżu Komarówki Podlaskiej. Na działce o powierzchni około 1 200 m2 znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Horbów-Kolonia

Horbów-Kolonia(Neple + 17 km)

599 000 zł128 m² 4 679,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Nowe osiedle domów jednorodzinnych stan deweloperski | 103,6 m2 | działka 595 m2 | Park Zalesie Horbów Kolonia Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w stanie deweloperskim, realizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kopytów

Kopytów(Neple + 18 km)

199 000 zł78 m² 2 551,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 453 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która składa się z działki o numerze ewidencyjnym nr 459/2 o powierzchni 2,6453 ha. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dobryń Duży

Dobryń Duży(Neple + 8 km)

210 000 zł5 298 m² 39,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 298 m²

Działka siedliskowa 5278 m2 z zabudowaniami | Dobryń Duży, gmina Zalesie Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 5278 m2, położona w centrum miejscowości Dobryń Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Malczewskiego

Francuskie,Biała Podlaska(Neple + 28 km)

2 500 000 zł331,30 m² 7 546,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:709 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, ekskluzywna i energooszczędna nieruchomość położona w spokojnej części Biała Podlaska. To idealna propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż domu-.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Piszczac

Piszczac(Neple + 19 km)

757 000 zł200 m² 3 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Na sprzedaż przytulny dom z ładną działką położony w miejscowości Piszczac, powiat Bialski. Nieruchomość posiada powierzchnię ok 200m2, a w jej skład wchodzą: parter: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pratulin

Pratulin(Neple + 8 km)

325 000 zł111 m² 2 927,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferuję do sprzedania działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, która położona jest w miejscowości Pratulin. Ogrodzona nieruchomość o regularnym kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Piękna

Łobaczew Mały(Neple + 7 km)

360 000 zł212,40 m² 1 694,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego domu bliźniaka położonego w Łobaczewie Małym zaledwie 1 km od Terespola. Ciekawa nieruchomość dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Olszyn

Olszyn(Neple + 10 km)

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nowy dom 140 m Działka 5000 m Otulina lasu Gotowy do wykończenia. Oddany do użytku. Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 140 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Neple

Neple,lubelskie

260 000 zł115 m² 2 254,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Komfortowy dom jednorodzinny w cichej i spokojnej lokalizacji. Rezerwacja Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych po remoncie instalacji po remoncie generalnym Nieruchomość.